61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

SPOŁECZNY KOMITET D/S AIDS

SPOŁECZNY KOMITET D/S AIDS

Misją Społecznego Komitetu ds. AIDS od momentu zawiązania było między innymi budowanie w społeczeństwie większej świadomości na temat zakażenia HIV oraz choroby AIDS. Z uwagi na rosnącą popularność Internetu oraz szerokiego grono jego użytkowników postanowiliśmy realizować naszą misję także w Sieci. Pomogła nam w tym firma Sunrise System.

Współpraca oparła się o dostosowanie strony WWW tak, aby stała się przyjazna dla wyszukiwarek internetowych oraz czytelników, a także o pozycjonowanie. Grupa specjalistów koordynowana przez doradcę do spraw kampanii w wyszukiwarkach internetowych pomogła w dopasowaniu naszej witryny do obowiązujących standardów. Dzięki pracom optymalizacyjnym, działaniom copywriterskim oraz wskazówkom technicznym nasza strona internetowa stała się widoczna w Sieci. Zaobserwowaliśmy także na niej wzrost ruchu, na czym szczególnie nam zależało.

Ze współpracy z firmą Sunrise System wynieśliśmy bardzo pozytywne doświadczenia. Sprawna reakcja na nasze potrzeby oraz bogata wiedza ekspertów wpłynęły na zbudowanie dobrego wizerunku tej marki w naszych oczach. Rekomendujemy Sunrise System jako firmę nastawioną na profesjonalne i rzetelne wsparcie.

Tomasz Małkuszewski
Tomasz Małkuszewski – Przewodniczący Społecznego Komitetu ds. AIDS
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się