61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

SPÓŁDZIELNIA "GRZYBEK ŁOSICKI"

SPÓŁDZIELNIA

Spółdzielnia Grzybek Łosicki jest obecnie jednym z wiodących w Polsce producentów i dostawców grzybów. Oferta marki obejmuje pieczarki białe oraz brązowe i portobello, a także boczniaki. Od utworzenia Spółdzielni w 2004 roku firma dostarcza najwyższej jakości wyroby, odznaczające się doskonałym smakiem i aromatem. Wraz z intensywnym rozwojem działalności i chęcią poszerzenia grona dostawców producent zdecydował się na promocję w Internecie, do współpracy zaprosił poznańską firmę Sunrise System.

Kooperacje w ramach promocji marki w Sieci rozpoczęliśmy od 2013 roku. Postawiliśmy na usługę Pozycjonowanie. Okazało się to bardzo trafionym w naszym przypadku rozwiązaniem. Z odległych pozycji w wynikach wyszukiwania nasza witryna znalazła się już po dwóch miesiącach współpracy na wszystkich wybranych wyrażeniach kluczowych w pierwszej dziesiątce. Po kolejnym miesiącu pozycje szybko wzrosły i marka widniała na trzech pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Z uwagi na pozytywne rezultaty współpracy postanowiliśmy poszerzyć jej zakres o nowe wyrażenia kluczowe. Na tym polu również uzyskaliśmy w krótkim czasie bardzo zadowalające efekty.

W ramach prac wykonywanych przez specjalistów Sunrise System przeprowadzono szereg czynności, które sprawiły, że nasz serwis stał się bardziej przyjazny dla wyszukiwarek internetowych. M. in. poprawiona została sekcja head, zwiększono liczbę linków w Google kierujących do naszej witryny, zbilansowano stosunek zawartości tekstu do kodu strony. Nasz serwis stał się także bardziej przyjazny dla użytkowników. Dodanie merytorycznych treści, obniżenie wagi obrazków, jak i całego serwisu podniosło wartość użytkową strony.

Współpraca z Sunrise System w naszej ocenie przebiegała pomyślnie, o czym najlepiej świadczy fakt jej przedłużenia i poszerzenia. Możemy z całą odpowiedzialnością polecić poznańską firmę jako godnego zaufania partnera w promocji internetowej.

Marcin Woźny
Wiceprezes Zarządu SPÓŁDZIELNIA "GRZYBEK ŁOSICKI"
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się