61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Speed-Trans

Speed-Trans

Firma SPEED-TRANS zajmuje się świadczeniem usług transportowych i spedycyjnych na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Ze względu na rosnącą liczbę konkurentów oraz wysokie wymagania Klientów zdecydowaliśmy się na promocję naszej marki w Internecie. W 2017 roku nawiązaliśmy trwającą do dziś współpracę z agencją Sunrise System. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że była to jedna z kluczowych decyzji wpływająca na obecny obraz naszego biznesu!
Wykorzystany do promocji strony speed-trans.biz nowoczesny model pozycjonowania SEO Cloud, spowodował przyrost widocznych w Google fraz o ponad 30%! Wzrost wyświetleń o prawie 1000% i kliknięć o ponad 550% udowadniają, że pracownicy Sunrise System to prawdziwi fachowcy na właściwym miejscu.
Szczególnie doceniamy zaangażowanie naszego zespołu projektowego w czasie pandemii COVID-19. Dzięki zachowaniu ciągłości optymalizacji strony - nawet w tym trudnym dla branży transportowej okresie - zachowaliśmy wysoką widoczność w wyszukiwarce Google i zwiększyliśmy liczbę kliknięć o 197%.

Wojciech Galara
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się