61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ELIZA MAJCZYŃSKA

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ELIZA MAJCZYŃSKA

Prowadzę gabinet diagnostyki ultrasonograficznej na terenie Włocławka. Chcąc zadbać o komfort moich pacjentów, również w kwestii dostępności moich usług zdecydowałam się na promocję swojej witryny w sieci.

Współpraca z firmą Sunrise System odbywa się dwutorowo –opiera się na pozycjonowaniu oraz kampanii sponsorowanej Google Ads. Tak kompleksowe podejście zapewnia mi wysokie pozycje na frazy ściśle związane z moją działalnością, a jednocześnie jestem stale pod ręką moich pacjentów dzięki reklamom sponsorowanym!

O skuteczności firmy Sunrise System przekonałam się na własnej skórze, gdy w krótkim czasie udało nam się wypracować aż 4000 wyświetleń mojego serwisu, startując z praktycznie zerowej widoczności. Bardzo odpowiada mi to, że prowadzeniem kampanii reklamowej zajmuje się dedykowany specjalista Google Ads, dzięki czemu mogę poświecić więcej czasu na rozwijanie swojego biznesu.

Na podstawie własnych doświadczeń chciałabym zarekomendować usługi Sunrise System.

Eliza Majczyńska
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się