61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA

Decyzję o współpracy z poznańską Spółką Sunrise System podjęliśmy na początku 2010 roku. Zdecydowaliśmy się na pozycjonowanie serwisu internetowego www.youcandrive.pl , upatrując w tej formie promocji szansę na dotarcie do ściśle sprofilowanego grona odbiorców, realnie zainteresowanych naszą ofertą.

Już od pierwszych dni współpracy Specjaliści z Sunrise System wykazali się dużą wiedzą oraz zaangażowaniem, które w krótkim czasie przełożyły się na pierwsze rezultaty, w postaci zwiększonej widoczności naszego serwisu na wybrane wyrażenia kluczowe.

Pozycjonowanie okazało się dla nas wręcz idealną formą promocji. Płacimy tylko za realne efekty, zawsze możemy liczyć na pomoc indywidualnego doradcy handlowego oraz specjalisty ds. pozycjonowania, nawet w kwestiach wykraczających poza zakres umowy.

Szybko okazało się, że pozycjonowanie strony z firmą Sunrise System różni się od konwencjonalnego postrzegania marketingu w wyszukiwarkach. Dzięki eksperckiemu podejściu, skutecznej strategii, która uwzględnia zarówno potrzeby naszej branży, jak również najnowsze trendy marketingowe, w pełni wykorzystujemy potencjał Internetu, zwiększając jednocześnie sprzedaż naszych produktów.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Sunrise System Sp. z o.o. jako godnego zaufania dostawcę usług SEO i z optymizmem oczekujemy dalszych efektów naszej współpracy.

Grzegorz Błachowski
Biuro Marketingu i PR Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się