61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

SM Europe

SM Europe

SM Europe to młoda, prężna firma, gdzie energiczny zespół tworzyciekawe i atrakcyjne gadżety reklamowe i ekskluzywne. Znają nas i cenią duże firmy, współkreujemy więc popularne marki.

Nasza oferta jest obecna w Internecie pod postacią atrakcyjnegokatalogu. Wszyscy potencjalni klienci mogą uzyskać wyczerpującąinformację o naszych gadżetach właśnie ze strony Internetowej.Ale jak dotrzeć do potencjalnych klientów?
Okazała się, że my, agencja reklamowa, potrzebujemy do własnej promocji... pomocy innej agencji! Zdecydowaliśmy się na to w 2007 roku.

Znając się na tej branży, wybraliśmy najlepszą firmę do promowania nas w Internecie - Sunrise System. Zaproponowano nam połączenie dwóchstrategii reklamowania się w sieci: pozycjonowanie strony wwyszukiwarkach oraz kampanię linków sponsorowanych Google AdWords.Profesjonalni pozycjonerzy podjęli szereg precyzyjnych działań, dzięki którym witryna internetowa SM EUROPE pojawiła się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. To było mocne wejście na pierwsza stronę w Google!Linki sponsorowane pozwoliły nam szerzej zaistnieć u umocnić wizerunek naszej firmy w świadomości użytkowników Internetu. Kampania ta zwiększyła dynamikę pojawiania się naszej strony w sieci.

Inwestycja w reklamę internetową, w pozycjonowanie i linki, toinwestycja bardzo dobrze zwrotna i z długofalowymi efektami. Wewspółpracy z Sunrise System stworzyliśmy istotne komponenty własnejmarki. Życzymy sobie i innym podobnej skuteczności, jaką może poszczycićsię Sunrise System.

Sebastian Sawczuk
Właściciel SM Europe
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się