61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

sklep_wittchen

sklep_wittchen

Sunrise System sp. z o.o. zajmuje się pozycjonowanie internetowego sklepu firmy Wittchen Sp. z o.o. od kilku miesięcy.

Pracownicy Sunrise System sp.z o.o. wykonali następujące działania służące reklamie e-sklepu Wittchen w wyszukiwarkach: badanie strony internetowej pod kątem potencjału w wyszukiwarkach, przygotowanie strategii promocji w oparciu o starannie dobrane słowa kluczowe, optymalizacja kodu strony i tekstowej zawartości serwisu, wypromowanie strony do pierwszej dziesiątki wyników na wiele spośród umownie określonych fraz kluczowych.

Na bieżąco otrzymujemy szczegółowe raporty, informujące o efekcie prowadzonych prac, otrzymujemy także propozycje wprowadzania zmian pomocnych w pozycjonowaniu.

Na każdym etapie rozmów poprzedzających podpisanie umowy oraz w trakcie współpracy możemy liczyć na rzeczowe informacje, sprawną reakcję i kreatywne rozwiązania. Cenimy również życzliwą atmosferę kontaktu oraz pewność, że koszt usługi pozycjonowania będzie zawsze adekwatny do wyników prac pozycjonerów.

Dzięki odczuwalnym już sukcesom pozycjonerów w promocji strony http://www.sklep.wittchen.com/ z przyjemnością możemy zarekomendować Spółkę Sunrise System jako skutecznego i pomocnego partnera biznesowego.

Piotr Kierzkowski
Specjalista ds. Sprzedaży internetowej Wittchen Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się