61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

SklepBaterie.pl

SklepBaterie.pl

Sklep internetowy oparty o platformę CStore.

Współpracę z firmą Sunrise System nawiązaliśmy w 2018 roku, w ramach kompleksowych działań marketingowych dotyczących naszego sklepu internetowego. Tak samo jak w codziennym biznesie tak i przy wyborze agencji, postawiliśmy na znaną markę, wysoką jakość produktów oraz profesjonalną i szybką obsługę przed i po sprzedażową.

Jesteśmy zadowoleni, ze wzrostu wyświetleń strony o ponad 70% i wejść o ok. 30%. Wiemy, że większy ruch jest zasługą promocji naszego serwisu na różnych kanałach, zarówno na urządzenia stacjonarne, jak i mobilne. Wychodzimy z założenia, że jeśli wyniki są widoczne, a efekt biznesowy odczuwalny - nie ma potrzeby na zmianę. Z uwagi na to, nieprzerwanie korzystamy z usług firmy zarówno w zakresie SEO, Google Ads jak i innych, pomagającym nam dotrzeć do potencjalnych klientów.

Paweł Seroczyński
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się