61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Sklep Art-Jewels

Sklep Art-Jewels

Sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop.

Prowadzę sklep jubilerski, który oferuje biżuterię charakteryzującą się najwyższą jakością oraz oryginalnym wzornictwem. Podejmując decyzję o rozwoju firmy na płaszczyźnie internetowej, zależało mi na zmaksymalizowaniu sprzedaży online oraz zwiększeniu widoczności e-sklepu na frazy bezpośrednio powiązane z biżuterią i biżuterią artystyczną.

Jako właściciel przykładam dużą wagę do bezpieczeństwa związanego z prowadzeniem biznesu, dlatego początkowo obawiałam się przekazania losów swojego e-biznesu w ręce zewnętrznej firmy. Przekonałam się jednak, że outsourcing oparty na współpracy prowadzi do efektu synergii! Szeroki zakres prac optymalizacyjnych wykonywanych na stronie art-jewels.pl sprawił, że zyskałam to na czym mi zależało – wzrost sprzedaży oraz widoczności. Wyświetlenia strony wzrosły bowiem o prawie 110%, jej odwiedzalność o ponad 40%, a liczba widocznych w Google fraz powiązanych z biżuterią i biżuterią artystyczną o ponad 70%.

Zdecydowanie rekomenduję współpracę z firmą Sunrise System, która okazała się trafnym wyborem dla mojego e-biznesu.

Ewa Skowron
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się