61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

serwisfoodtruckow

serwisfoodtruckow

Na zmianę agencji SEO zdecydowałem się na początku 2020 r. z powodu niezadowalających efektów ówczesnej współpracy. Do firmy Sunrise System przekonała mnie komunikatywność i rzetelność doradcy handlowego, dla którego nie było rzeczy niemożliwych!
Jako przedsiębiorca zajmuję się zabudową oraz serwisem przyczep i food trucków pod zamówienie Klienta. W swojej pracy dbam o to, aby zabudować każdy możliwy centymetr wolnej powierzchni – usługa SEO Cloud wykorzystująca każdy możliwy aspekt strony www stanowiła zatem odpowiednik mojego podejścia biznesowego w branży SEO!
Sunrise System oraz usługę SEO Cloud polecam z pełnym przekonaniem - jako zaufane i skuteczne! Efekty współpracy zauważyłem już po pierwszym miesiącu - wyświetlenia i kliknięcia wzrosły o ok 30%, a widoczne w Google frazy o ponad 70%! Regularne prace optymalizacyjne przekładają się na sukcesywną poprawę widoczności strony serwisfoodtruckow.pl - po pół roku wyświetlenia wzrosły o ponad 150%, kliknięcia o ponad 280% a indeksowane w Google frazy odnotowały przyrost o prawie 110% w porównaniu do pierwszego miesiąca współpracy!

Mateusz Niziurski
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się