61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

rybackiesieci.pl

rybackiesieci.pl

Sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop.

Produkcją sieci rybackich zajmujemy się już od trzech pokoleń. Wraz z biegiem czasu i rosnącymi oczekiwaniami naszych Klientów postanowiliśmy rozpocząć sprzedaż online. Od początku współpracy z Sunrise System wyświetlenia naszego sklepu internetowego wzrosły aż o 480%, natomiast kliknięcia o 648%. Wzrost wyświetleń oraz kliknięć oznacza, że trafialiśmy do większej liczby użytkowników, naszych potencjalnych klientów. To zasługa pozycjonerów, którzy dzielili się z nami słusznymi uwagami, radami oraz spostrzeżeniami dotyczącymi skutecznego pozycjonowania naszej strony oraz copywriterów, którzy regularnie tworzą dla nas nowe treści na stronę.

Oczekiwane wyniki pojawiły się szybciej niż się spodziewaliśmy. Dzięki temu na bieżąco generujemy wzrosty nie tylko w kontekście widoczności w sieci, ale przede wszystkim sprzedaży. Na Sunrise System zawsze można liczyć, szczególnie wtedy, kiedy są najbardziej potrzebni.

Marcin Kurpiński
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się