61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Rosafilo.pl

Rosafilo.pl

Sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop.

We współpracy biznesowej doceniamy fachowe doradztwo i konkretne działania. I właśnie to otrzymaliśmy od Sunrise System, dlatego – w oparciu o własne doświadczenie – możemy z pełną odpowiedzialnością polecić tę firmę.

W lipcu 2019 roku powierzyliśmy jej pozycjonowanie naszej strony internetowej, która już po czterech miesiącach zyskała ponad 4 razy więcej odwiedzin. To nam pokazało, że nasi nowi partnerzy w biznesie doskonale wiedzą, jak pracować nad naszą stroną, aby przyciągnąć ruch. Był to jeden z argumentów, które zadecydowały, że nie zrezygnowaliśmy z SEO w czasie pandemii. Bardzo duże znaczenie ma dla nas także wsparcie, jakie otrzymujemy ze strony Sunrise System w pracy nad budowaniem strategii marki. Doradztwo w sprawie rozbudowy contentu i przygotowania treści oraz wsparcie techniczne pomogły nam w ostatnim czasie mocniej skupić się na działaniach wizerunkowych.

Agnieszka Kwiatkowska
Manager Rosafilo.pl
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się