61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

RO-MAN

RO-MAN

Nasza firma specjalizuje się w usługach detektywistycznych. Zakresprowadzonych działań obejmuje m.in. sprawdzanie wiarygodności firm, audyt informatyczny, ochronę mienia, instalowanie i wykrywanie podsłuchu, windykację. Jak świadomie informuje strona internetowa: "naszą naczelną zasadą jest dyskrecja i lojalność wobec klienta".
Podobne kryteria stosujemy wybierając naszych partnerów.

O rozpoczęciu współpracy z firmą Sunrise System zadecydowała jejkorzystna oferta i profesjonalne podejście. Od momentu trwania umowy zauważyliśmy wzrost zainteresowanych klientów pochodzących zInternetu. W chwili obecnej na wyrażenie "usługi detektywistyczne" jesteśmy na pierwszej pozycji i jest to zasługa silnej, wykwalifikowanej bazy pozycjonerskiej. To dzięki ich działaniom w Internecie jesteśmy postrzegani jako liderzy.
W ramach polityki lojalnościowej chcielibyśmy podzielić się nasząznakomitą współpracą i zachęcić innych do korzystania z usług SunriseSystem.

Leszek Suchecki
Prezes Zarządu PPHU RO-MAN Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się