61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Rafela

Rafela

Firma Rafela skupia się na tym, by jako solidna firma dostarczać po przystępnej cenie najwyższej jakości maszyny do obróbki metalu. Produkty, usługi, doradztwo - staramy się kompleksowo rozwiązywać potrzeby klientów. Chcemy także, jak każda firma, by ich liczba rosła.

Sposobem na to jest z jednej strony polityka jakości i to oczywiście zadanie dla nas. Natomiast komunikację reklamową czas było powierzyć profesjonalistom. Ze względu na to, że w dużej mierze działamy poprzez Internet, skorzystaliśmy z doradztwa firmy Sunrise System w zakresie promocji w wyszukiwarkach. Następnie, będąc dzięki konsultacjom ze specjalistą z tej firmy świadomym wyrażeń, jakie wpisują potencjalni klienci, powierzyliśmy Sunrise System pozycjonowanie naszej witryny na te właśnie wyrażenia. Pierwszą korzyścią jest optymalizacja strony: pozycjoner Sunrise System, znając doskonale standardy W3C i algorytmy wyszukiwarek, dostosował ją do tych wymogów. Poprawiło to parametry serwisu i wpłynęło na wysokość pozycji w wynikach: zaczęły rosnąć. Dodatkowo podjęto szereg działań poza stroną, związanych z pisaniem odpowiednich artykułów i linkowaniem z wartościowych katalogów i stron.

Rekomendujemy Sunrise System za łączenie dobrych praktyk biznesowych i przyjaznej atmosfery podczas negocjowania warunków umowy z solidnością i generowaniem widocznych efektów. Te z kolei przyciągają internautów - potencjalnych klientów - a to ogromna wartość.

Radosław Franczak
Właściciel firmy "Rafela"
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się