61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

QUBUS HOTEL MANAGEMENT Sp. z o.o.

QUBUS HOTEL MANAGEMENT Sp. z o.o.

Hotele sieci Qubus już od ponad 15 lat oferują najwyższej jakości usługi. Od niemal 4 lat współpracujemy z najlepszymi w naszej ocenie specjalistami z branży marketingu w wyszukiwarkach, Sunrise System.

W 2008 roku postanowiliśmy wesprzeć promocję naszej marki poprzez zintensyfikowaną kampanię w Internecie. Ta wiodąca firma z branży pozycjonowania stron internetowych zagwarantowała nam warunki i skuteczność, które przekonały nas do skorzystania właśnie z ich usług.

Wspólnie z pracownikami Sunrise System opracowaliśmy szeroko zakrojoną kampanię promocyjną. Z początkiem naszej współpracy przekonaliśmy się o fachowości naszego partnera. Wszelkie poprawki na stronie pod kątem optymalizacji były z nami szczegółowo omawiane i konsultowane, a wszelkie zmiany wymagały naszej akceptacji – nic nie działo się bez naszej wiedzy. Szybko przekonaliśmy się, iż podjęliśmy słuszną decyzję korzystając z porad i doświadczenia ekspertów Sunrise System.

Początek naszej współpracy to promocja w dwóch serwisach: Onet.pl oraz Google.pl. Wybrane przez nas wyrażenia kluczowe stopniowo osiągały coraz wyższe pozycje, a prestiż naszej firmy i liczba klientów stale rosły.

Skuteczność działań naszego partnera przekonała nas roku do rozszerzenia działań promocyjnych poza granice naszego kraju. Nasza strona pozycjonowana jest również w niemieckojęzycznej wersji wyszukiwarki Google. Już te kilka miesięcy współpracy pozwoliły specjalistom Sunrise System na wypromowanie naszej strony do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania, a nawet na miejsce pierwsze w przypadku kilku fraz.

Na chwilę obecną nasza strona internetowa jest promowana w polsko- i niemieckojęzycznej wersji wyszukiwarki Google. Osiągane pozycje są więcej niż zadowalające. Pomimo dużej konkurencyjności promowanych fraz, nasz serwis wyświetla się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Na podkreślenie zasługuje również fakt, iż dzięki ustaleniu limitu budżetowego, mamy pewność, iż kwota inwestowana w pozycjonowanie naszej strony nie będzie zbyt wysoka.

Sieć hoteli Qubus pragnie wyrazić ogromne zadowolenie z przebiegu współpracy z firmą Sunrise System oraz poleca tego niezwykle skutecznego partnera biznesowego firmom z każdej branży planującym promocję w Internecie.

Bartosz Jungiewicz
Specjalista ds. E-commerce sieci Qubus Hotel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się