61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

P.U.H. Chemirol Sp. z o.o.

P.U.H. Chemirol Sp. z o.o.

Chemirol Sp. z o.o. od blisko dwóch dekad realizuje ideę nowoczesnego rolnictwa, zapewniając swoim Klientom wysokiej jakości produkty takie jak maszyny, nawozy, pasze. Częścią naszej strategii dotarcia do Klienta jest aktywna promocja firmowej strony www w Internecie: w naturalnych i sponsorowanych wynikach wyszukiwania i mediach społecznościowych. Współpracę z Sunrise System sp. z o.o. nawiązaliśmy w 2012 roku. Skorzystaliśmy z usługi Pakiet SEM Asystent. Usługa łączy promocję, analitykę i doradztwo ze strony doświadczonego pracownika Sunrise System. Po 3 miesiącach zdecydowaliśmy się na kontynuowanie współpracy, wybierając poszerzoną wersję usługi – Pakiet SEM Menedżer.

W wyniku pracy Sunrise System w najbardziej sprzedażowym dla naszej firmy sezonie promowana strona http://www.chemirol.com.pl/Maszyny-rolnicze-16.html była wypozycjonowana do pierwszej 10 naturalnych wyników wyszukiwania . Jednocześnie, dzięki systematycznej kampanii AdWords, nasza strona była promowana w wynikach sponsorowanych, co dało efekt wzmocnienia widoczności w Internecie. W ramach Pakietu obsługujący naszą firmę SEM Menedżer zapewnił nam także profesjonalne szkolenie z Google Analytics oraz komercyjnego wykorzystania profilu na Facebooku. Dzięki tym warsztatom zyskaliśmy cenną wiedzę o naszych potencjalnych klientach i trendach marketingowych.W oparciu o nasze doświadczenia pragniemy wyrazić uznanie dla Sunrise System. Spółka zapewnia kompleksowe usługi e-marketingowe, wykwalifikowanych pracowników o zadaniowym podejściu do obsługiwanych kampanii. Stały kontakt dedykowanego SEM Menedżera i regularne raporty dają nam pełen wgląd w przebieg prowadzonych kampanii. Dodatkowo doceniamy fakt, że Pakiety SEM można zamówić na proformę, bez podpisywania umowy, co pozwala elastycznie dostosowywać prowadzone działania do aktualnych potrzeb. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę i rekomendujemy usługi Sunrise System innym przedsiębiorcom.

Rafał Jędrzejczyk
Specjalista ds. Sprzedaży P.U.H. Chemirol Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się