Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Przedsiębiorstwo Handlowe LOOK

Przedsiębiorstwo Handlowe LOOK

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Sunrise System, z którą współpracujemy nieprzerwanie od października 2017 roku.

Jako Przedsiębiorstwo Handlowe LOOK zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży Internetowej, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do widoczności w sieci. Zależało nam na znalezieniu agencji marketingowej, która wypromuje nasz bogaty w asortyment e-sklep, na wszystkie dostępne na nim produkty.

Odpowiedzią na nasze oczekiwania było kompleksowe pozycjonowanie SEO Cloud, oferowane przez Sunrise System. Od początku naszej współpracy widoczność sklepu nbielizna.pl zwiększyła się o 373%, czego efektem była stale rosnąca liczba zamówień na nasze produkty.

Satysfakcjonujące rezultaty i obsługa Klienta sprawiły, że opiekę nad naszym drugim sklepem – zabawkiija.pl - również powierzyliśmy specjalistom z firmy Sunrise System. Rezultaty w postaci wzrostu wyświetleń strony o 740% i ruchu o 105%, pokazały, że wcześniejsze sukcesy nie były kwestią przypadku, tylko efektem opracowanej strategii i doświadczenia.

Łukasz Ukarma
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się