61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

PROMESA

PROMESA

Jesteśmy łódzką firmą docierającą wyłącznie do Klientów B2B. Zajmujemy się sprzedażą maszyn dla przemysłu odzieżowego i meblarskiego.

Z Sunrise System nawiązaliśmy współpracę we wrześniu 2019 roku na stronę kateryilagowarki.pl, która wówczas miała zerową widoczność. W chwili obecnej jest ona wyświetlana średnio ponad 400 razy w miesiącu. Ze względu na specyfikę branży przemysłowej i klienta docelowego B2B, wynik ten jest w pełni satysfakcjonujący i stawia nas w mocnej pozycji na rynku.

We współpracy z Sunrise System cenimy łatwość kontaktu i 100% odciążenie z działań marketingowych związanych ze stroną. Dzięki zaoszczędzonemu czasowi możemy skupić się na naszych Klientach. Doceniamy także zaangażowanie całego zespołu, rozbudowę strony o treści oraz walkę o każde wejście na stronę! Jesteśmy w dobrych rękach.

Zbigniew Misztela
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się