61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

P.P.U.H. "BASSAU"

P.P.U.H.

Sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop.

Firma Sunrise System z Poznania jest dostawcą dla P.P.H.U Bassau, producenta akcesoriów basenowych, w zakresie promocji marki w Internecie. Prowadzimy współpracę z poznańską spółką od 2011 roku. Systematyczna realizacja powierzonych zadań, wzorowy kontakt, zespół doświadczonych specjalistów sprawiły, że obecnie współpraca opiera się o usługę Pakiet SEM Concierge, obejmujący moduły: AdWords, Pozycjonowanie, Strona przyjazna wyszukiwarkom, Google Analytics, Katalogi, Google Maps, Facebook, Twitter, Google Trends, Monitoring widoczności w wyszukiwarkach, Szkolenia i konsultacje.

Synergia działań w zakresie pozycjonowania i kampanii linków sponsorowanych pozwoliła osiągnąć bardzo dobre efekty. Obecnie nasza witryna firmowa znajduje się na wysokich pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania dla wszystkich fraz, dla najważniejszych – w pierwszej piątce. Prowadzenie kampanii linków wraz z optymalizacją stawek i treści reklam poprawiły widoczność naszej oferty wśród Internautów. Udział w szkoleniu Google Analytics, cykliczne raporty konkurencji i sezonowości w branży wraz z corocznym pakietem usability dostarczają nam niezbędnych informacji do prowadzenia działań marketingowych w Sieci. Pozwalają nam także na zmiany zgodne z potrzebami rynku.

Dopasowanie usługi do naszych potrzeb i oczekiwań, systematyczna realizacja założonych celów i widoczne efekty umożliwiają nam rekomendację firmy Sunrise System. Profesjonalne podejście, bezproblemowy kontakt, rzetelna informacja to niektóre cechy, wyróżniające poznańską spółkę spośród innych agencji internetowych.

Arkadiusz Rawza
Właściciel P.P.U.H. "BASSAU"
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się