Wyższy standard skuteczności
Klienci

P.P.U.H. "BASSAU"

P.P.U.H.

Sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop.

Firma Sunrise System z Poznania jest dostawcą dla P.P.H.U Bassau, producenta akcesoriów basenowych, w zakresie promocji marki w Internecie. Prowadzimy współpracę z poznańską spółką od 2011 roku. Systematyczna realizacja powierzonych zadań, wzorowy kontakt, zespół doświadczonych specjalistów sprawiły, że obecnie współpraca opiera się o usługę Pakiet SEM Concierge, obejmujący moduły: AdWords, Pozycjonowanie, Strona przyjazna wyszukiwarkom, Google Analytics, Katalogi, Google Maps, Facebook, Twitter, Google Trends, Monitoring widoczności w wyszukiwarkach, Szkolenia i konsultacje.

Synergia działań w zakresie pozycjonowania i kampanii linków sponsorowanych pozwoliła osiągnąć bardzo dobre efekty. Obecnie nasza witryna firmowa znajduje się na wysokich pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania dla wszystkich fraz, dla najważniejszych – w pierwszej piątce. Prowadzenie kampanii linków wraz z optymalizacją stawek i treści reklam poprawiły widoczność naszej oferty wśród Internautów. Udział w szkoleniu Google Analytics, cykliczne raporty konkurencji i sezonowości w branży wraz z corocznym pakietem usability dostarczają nam niezbędnych informacji do prowadzenia działań marketingowych w Sieci. Pozwalają nam także na zmiany zgodne z potrzebami rynku.

Dopasowanie usługi do naszych potrzeb i oczekiwań, systematyczna realizacja założonych celów i widoczne efekty umożliwiają nam rekomendację firmy Sunrise System. Profesjonalne podejście, bezproblemowy kontakt, rzetelna informacja to niektóre cechy, wyróżniające poznańską spółkę spośród innych agencji internetowych.

Arkadiusz Rawza
Właściciel P.P.U.H. "BASSAU"
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się