61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Pościelove24

Pościelove24

Sklep internetowy oparty o platformę RedCart.

Do współpracy z firmą Sunrise System przekonało mnie nieszablonowe podejście doradcy handlowego, który pokazał mi nowy pomysł na mój biznes online – wykorzystanie potencjału dobrze zbudowanej strony poscielove24.pl do zwiększenia sprzedaży, zamiast płacenia wysokich prowizji obowiązujących na zewnętrznych platformach sprzedażowych! Celem było zatem całościowe zwiększenie widoczności e-sklepu mające skutkować wzrostem szans sprzedażowych. Ponadto zależało mi na wysokich pozycjach na frazy produktowe i long taile.

We współpracy cenię nie tylko bardzo dobry kontakt z opiekunami kampanii, ale również świetne efekty - po pięciu miesiącach wyświetlenia sklepu wzrosły o prawie 240%, a ruch o ponad 65%! Ponadto strona jest widoczna na 237% fraz więcej, a ich średnia pozycja wzrosła o 13 miejsc – dzięki temu osiągnąłem wysokie pozycje na frazy, na których mi zależało! Mimo tego, że pozycjonowanie jest procesem wymagającym czasu, już po niespełna pół roku od rozpoczęcia prac optymalizacyjnych odczułem zwiększone zainteresowanie moją ofertą.

Łukasz Rostowski
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się