61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

PORTA KMI POLAND

PORTA KMI POLAND

W imieniu firmy Porta – lidera wśród producentów drzwi, który swoje miejsce w rynku zawdzięcza innowacyjności, opartej na ponad 20-letnim doświadczeniu, oraz indywidualnych rozwiązaniach – niniejszym potwierdzamy wysoki standard usług świadczonych przez Sunrise System w obszarze marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Firma Porta od grudnia 2013 roku korzysta z usługi pozycjonowania firmowej strony www.porta.com.pl.

Na bazie trafnego rozpoznania potrzeb, prawidłowo dobranych wyrażeń kluczowych Sunrise System i na podstawie osiąganych efektów pozycjonowania oceniamy, że Sunrise System jest agencją profesjonalną i działającą w oparciu o zaawansowane know-how. Przykładem skuteczności działań Sunrise System jest osiągniecie pierwszych miejsc dla pozycjonowanej strony na bardzo konkurencyjne w naszej branży wyrażenia kluczowe już po wdrożeniu szczegółowych zaleceń optymalizacyjnych.

Dalsze działania i analizy potwierdzają wysokie zaangażowanie zespołu Sunrise System w wypromowanie oraz utrzymanie naszej strony internetowej na najwyższych miejscach w wynikach wyszukiwania Google. Doceniamy regularny kontakt opiekuna strony oraz miarodajne comiesięczne raporty obrazujące efekty pozycjonowania. Dzięki pracy Sunrise System marka Porta zajmuje należne jej miejsce lidera wśród producentów drzwi w Polsce, co pozwala nam rekomendować firmę innym potencjalnym klientom.

Artur Pęksyk
Szef Marketingu PORTA KMI POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się