Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Polyflor

Polyflor

Decyzję o rozpoczęciu profesjonalnego pozycjonowania strony internetowej podjęto na początku 2005 roku. Głównym celem promocji serwisu było podniesienie sprzedaży produktów firmy.Zależało nam na współpracy z firmą, która nie tylko będzie dobrze pozycjonować serwis, ale także zrozumie naszą potrzebę pozyskiwania klientów sprofilowanych, zainteresowanych konkretnym produktem. Właśnie dlatego postanowiliśmy skorzystać z doświadczenia specjalistów z firmy Sunrise System.

Wysokie pozycje w wyszukiwarkach, jakie uzyskali specjaliści z firmy Sunrise System, zapewniły nam dużą klikalność, która przełożyła się na ilość odwiedzin serwisu, a zatem i na możliwość zaproponowania oferty szerszej liczbie klientów, co szybko zauważyliśmy w rosnącej sprzedaży produktów.

Współpraca z Sunrise System zapoczątkowała intensywny rozwój marketingu internetowego w naszej firmie, a efekty pracy specjalistów okazały się wysoce satysfakcjonujące. Jesteśmy przekonani, że zainwestowaliśmy w dobrą usługę, która naprawdę pozwoliła pozyskać nam konkretnego klienta poprzez Internet.

Adam Nizio
Prezes Zarządu Polyflor Polska Sp. z o.o.
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się