Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Polrentgen

Polrentgen

Dystrybucja certyfikowanych urządzeń do medycznej diagnostyki obrazowej to podstawa działalności firmy Polrentgen. Na naszą renomę składają się nie tylko produkty, ale i usługi serwisowe oraz rozsądne warunki finansowania. Branża medyczna jest wymagająca: najwyższa jakość i profesjonalizm to standard.

Aby nasz wizerunek był spójny i zgodny z tymi standardami, również promocja i reklama firmy idzie w kierunku pełnego profesjonalizmu. Dlatego reklamowanie naszej firmy w Internecie powierzyliśmy firmie kompetentnej, wiarygodnej i rzetelnej: Sunrise System.

Współpraca od samego początku układa się bardzo dobrze. Indywidualnie przydzielony pozycjoner, wyszkolony profesjonalista, dokłada wszelkich starań, by nasz serwis był w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Oceniamy jego prace nie na podstawie obietnic, lecz obserwowalnych, wymiernych efektów. Chwalimy sobie także kontakt z innymi pracownikami Sunrise System. Innymi zaletami wyróżniającymi Spółkę są: pełna, dokładna informacja na temat pozycjonowania, korzystne formy naliczania płatności. Przede wszystkim jednak chwalimy sobie obiecany efekt pozycjonowania: wzrost zainteresowania firmą Polrentgen za sprawą reklamy w wyszukiwarkach.

Piotr Muras
Wiceprezes Zarządu Polrentgen Sp. z o.o.
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się