Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Polpak

Polpak

Polpak od lat działa w branży opakowań - wiemy więc, jak ważne jest to, co na zewnątrz, to, jak produkt jest postrzegany. Dlatego nie możemy sobie pozwolić na zaniedbanie wizerunku oraz działań promocyjnych - szczególnie, że konkurencja również stara się podbijać rynek. W takiej sytuacji dbamy o każdy szczegół wizerunkowy, oczywiście skupiając się na tym, by oferta produktowa i jej jakość były tym, czego oczekują klienci.

W kwestii reklamy w Sieci mamy świadomość, jak ważne jest wyeksponowanie strony firmowej. Często jest ona czynnikiem decydującym o zachowaniu internauty: wejdzie, zapozna się z ofertą, zainteresuje, kupi … - a może nie? Z racji roli serwisu WWW podjęliśmy się jego wyeksponowania poprzez pozycjonowanie - tak, by zwiększyć szanse pozytywnego odbioru u internautów. Całością działań promocyjnych w wyszukiwarkach zajęła się firma Sunrise System. Konkretne prace poprzedził swoisty audyt strony i jej otoczenia w wyszukiwarkach, analityczne spojrzenie na jej potencjał, a następnie zaplanowanie i wdrożenie strategii pozycjonowania.

Efekt jest taki, jaki nam obiecano: Sunrise System wypromował nas na pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Dzięki temu nie zginiemy internautom z oczu. Serwis broni się sam, grunt, że użytkownicy go zobaczą. Z tego tytułu jesteśmy wdzięczni Sunrise System za doradztwo i długofalową opiekę nad stroną.

Tomasz Nita
Dyrektor d/s przygotowania produkcji POLPAK Sp. z o.o.
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się