61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

POL-OSTEG Sp. z o.o.

POL-OSTEG Sp. z o.o.

POL-OSTEG Sp. z o.o. to wiodący producent kontenerów do systemów hakowych, bramowych, łańcuchowych i linowych. Działamy na rynku od 1989r. i cieszymy się pozycją lidera w branży. Stawiamy na nowoczesne technologie, najnowsze trendy designerskie i wykwalifikowany zespół inżynierów.

Współpracę z Sunrise System nawiązaliśmy w 2012 r. – do wyboru usług tej firmy przekonała nas jej rynkowa renoma i oferta na kompleksowe usługi reklamowo-wizerunkowe: Pakiet SEM Asystent. Po 3-miesięcznym „testowaniu” dostawcy mieliśmy pewność, że „asystent” z Sunrise System to bardzo dobry wybór – dzięki pozycjonowaniu, na najważniejsze frazy byliśmy widoczni na pierwszych pozycjach. Dzięki dobrej optymalizacji strony oraz dostosowaniu wpisu w Google Maps nasz serwis zyskał również widoczność i popularność na wyrażenia lokalne. W ramach pakietu SEM korzystamy z całego spektrum usług: od wspomnianej usługi pozycjonowania i Google Maps po kampanię AdWords i możliwość aktywnej obecności na Facebooku i Twitterze.

Wysoko oceniamy profesjonalizm pozycjonera i SEM menedżera, dedykowanych do obsługi naszej kampanii. Rekomendujemy Sunrise System za szybkie i niekwestionowane wyniki i rzetelną obsługę.

Mikołaj Górniak
Kierownik Działu Sprzedaży POL-OSTEG Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się