61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

POL-KAN

POL-KAN

Jako pogotowie kanalizacyjne 24/7 jesteśmy jedną z tych branż, które pomimo panującej pandemii wirusa COVID-19 nieustannie świadczy Klientom kompleksowe usługi. W bieżącej sytuacji podobne działania zauważyliśmy ze strony Sunrise System, którzy nawet w tak niestandardowej sytuacji wyróżniają się pełnym profesjonalizmem.

Już od początku naszej współpracy dostrzegliśmy gwałtowny wzrost wyświetleń. Dzisiaj jest to aż o 517% więcej niż w momencie nawiązania współpracy. Co więcej, odnotowaliśmy 235% skok w ilości wejść na naszą stronę internetową. Do tego wszystkiego dochodzi także doskonały kontakt z naszym doradcą Klienta oraz pozycjonerami. Szczerze polecamy usługi Sunrise System, ponieważ zarówno na co dzień, jak i w obliczu kryzysu byli do naszej dyspozycji, odpowiadając na wszelkie potrzeby.

Łukasz Wojdat
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się