61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Patron s.c.

Patron s.c.

Kancelaria Radców Prawnych Patron s.c. prowadzona przez Andrzeja Arendarski i Marka Stejblis to obsługa prawna, dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Grono radców prawnych, adwokatów, prawników realizuje zlecenia przyjmowane zarówno od przedsiębiorstw, jak i indywidualnych podmiotów prawnych.

Mając swoją siedzibę w Warszawie, trzeba wyróżnić się ze swoją ofertą, dlatego skorzystaliśmy z usług Sunrise System sp. z o.o. Ich praca przyczyniła się do tego, że zyskaliśmy szerokie grono osób korzystających z naszych usług. Strona internetowa kancelarii radców prawnych jest bardzo wysoko pozycjonowana, nawet na tak trudne wyrażenia jak „prawnicy” czy „podatki Warszawa”.

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z faktu, iż rozpoczęliśmy współpracę z tak profesjonalną firmą. Sunrise System jest przykładem solidnego partnera. Jesteśmy zgodni - warto polecić ich usługi.

Marek Stejblis
Współwłaściciel Patron s.c.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się