61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

parasoft

parasoft

Jako część firmy znanej i cenionej na całym świecie, Ośrodek R&D Parasoft S.A. w Krakowie charakteryzuje się dbałością globalne standardy prowadzenia działalności rynkowej. Dobrze prowadzony biznes opiera się na specjalistycznym oprogramowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań oraz na właściwie poprowadzonej promocji. Z uwagi na specyfikę działalności, oczywistą przestrzenią reklamową jest dla nas Internet, a najkorzystniejszą - naturalne wyniki wyszukiwania.

Firma Sunrise System okazała się bardzo pomocna w poprowadzeniu kampanii w wyszukiwarkach, dzięki czemu jesteśmy widoczni w pierwszej dziesiątce. Współpraca od początku układa się bardzo dobrze. W Sunrise System dokładnie przedstawiono nam zasady realizowania usługi oraz zaproponowano dogodne warunki umowy. Podczas wstępnego okresu promocyjnego początkowo płaciliśmy jedynie 1 zł za każde wyrażenie. Obecnie ceny oparte są na skuteczności pozycjonowania. Jednocześnie mamy zagwarantowane, że całkowity koszt miesięczny nie przekroczy ustalonego budżetu.

Polecamy Sunrise System z uwagi na miły kontakt z pracownikami oraz rzetelność usługi, która jest widoczna w jej owocach. Pozycjonowanie firmy takiej, jak nasza - działającej w branży komputerowej - jest jednym z wymogów rynkowego sukcesu. Mimo iż reprezentujemy silną markę, promocja w Internecie w formie pozycjonowania serwisu okazuje się bardzo dobrym wsparciem dla prowadzenia konkurencyjnego przedsiębiorstwa.

Marek Kucharski
Prezes Zarządu PARASOFT S.A.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się