61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

palladium

palladium

Zespół architektoniczny Palladium stworzył portal Hotelarstwo.com.pl, aby propagować dobre praktyki architektoniczne i dostarczać aktualnej wiedzy branżowej i prawnej. Dbamy o jego wysoką zawartość merytoryczną i ciekawe treści i zależy nam, by użytkownicy mieli do niego szybki dostęp. Nawiązaliśmy współpracę ze spółką pozycjonerską, Sunrise System, aby zapewnić sobie widoczność wśród zainteresowanych internautów. Firma pozycjonuje nasz serwis od prawie dwóch lat; to właściwa perspektywa czasowa, by ocenić wartość tej usługi dla prowadzenia działalności w Internecie.

Sunrise System od momentu podpisania umowy starannie realizuje usługę. W jej skład wchodzi opracowanie strategii pozycjonowania oraz jej wdrażanie i raportowanie wyników. Dzięki pracy indywidualnie przydzielonego opiekuna pozycjonowania nasza strona jest na najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania - na 1. miejscu. Oznacza to bezkonkurencyjną widoczność naszego portalu w wyszukiwarce, gdy tylko użytkownik wpisze definiującą nas frazę kluczową. To bardzo korzystna sytuacja - dzięki pozycjonowaniu reklamujemy się w najpopularniejszym obecnie medium, a przy tym unikamy słabych stron standardowej reklamy i prezentujemy nasz serwis w formie oczekiwanej przez internautów.

Dzięki pozycjonowaniu przez Sunrise System strona Hotelarstwo.com.pl jest popularna w Sieci, co przekłada się na zainteresowanie internautów i opłacalność prowadzenia portalu. Polecamy firmę za skuteczność i miłe warunki współpracy.

arch. Sławomir Manikowski
współwłaściciel Palladium
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się