61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

OSK Sampol

OSK Sampol

Współpracę z firmą Sunrise System nawiązałem na początku 2019 roku. Decyzję podjąłem porównując propozycje kilku firm – oferta SEO Cloud okazała się być najkorzystniejsza z nich wszystkich. Przekonało mnie bezpieczeństwo współpracy zapewnione konkretną gwarancją widoczności strony już po 3 miesiącach, liczba promowanych w Google fraz oraz warunki cenowe. Do dziś cieszę się z podjętej decyzji - dzięki pracy wykonywanej przez specjalistów Sunrise System, zainteresowanie moimi usługami wzrosło, a ja…mam ręce pełne roboty!

Nawiązując współpracę zależało mi na wypozycjonowaniu frazy „prawo jazdy kat B Grudziądz” do TOP3 oraz na zwiększeniu widoczności wyrażeń kluczowych związanych z kategorią A – cel został zrealizowany! Ponadto od początku 2019 roku wyświetlenia strony osk-sampol.pl wzrosły o ponad 3000%, a jej odwiedziny o ponad 2700%. Osiągnięte wyniki to nie tylko statystyki widoczne w Google Search Console, ale również efekt biznesowy odczuwalny w codziennej pracy! Z tego względu szczerze polecam firmę Sunrise System jako rzetelną i skuteczną.

Michał Trzebowski
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się