61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Olika

Olika

Sklep internetowy oparty o platformę IdoSell Shop.

Kluczem do osiągnięcia wysokich wyników sprzedażowych jest dotarcie do możliwie największej grupy potencjalnych klientów. Niech o skuteczności naszej współpracy z Sunrise System świadczą statystyki — od momentu rozpoczęcia tej relacji liczba wyświetleń sklepu odzieżowego na naszej stronie zwiększyła się przeszło 3-krotnie. Towarzyszący temu 15% wzrost odwiedzin naszej witryny doprowadził do poprawy rozpoznawalności marki, co zdecydowanie znajduje odzwierciedlenie w sprzedaży.

W obliczu pandemii znaczna część branży odzieżowej została przeniesiona do sieci. Dzięki nieustannemu wsparciu Sunrise System byliśmy przygotowani na zawirowania rynkowe wynikłe z nagłego napływu konkurencyjnych ofert, co pozwoliło nam wyjść obronną ręką z tej niecodziennej sytuacji. Z kolei dostępność doradców nawet w późnych godzinach wieczornych umożliwia szybkie zaadresowanie bieżących kwestii. Wobec uzyskiwanych efektów jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości dalszej współpracy.

Grzegorz Sypniewski
Właściciel sklepu internetowego Olika
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się