61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

OLGA NOWAK AGENCJA POŚREDNIKA YOUR NANNY

OLGA NOWAK AGENCJA POŚREDNIKA YOUR NANNY

Dzięki wszechstronnemu wykształceniu pedagogicznemu oraz psychologicznemu swoich niań i opiekunek, agencja Your Nanny cieszy się zaufaniem wciąż rosnącego grona zadowolonych rodziców, powierzających firmie opiekę nad swoimi dziećmi, jak i osób starszych i niepełnosprawnych. Poszukując najlepszej formy promocji i dotarcia do potencjalnych Klientów, zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług firmy Sunrise System.

Już od pierwszego kontaktu mogliśmy się przekonać o rzetelności firmy pozycjonerskiej z Poznania. Przedstawiono nam jasne, przejrzyste warunki współpracy, zasugerowano optymalne dla naszej działalności rozwiązania oraz wsparto w wyborze najefektywniejszych fraz kluczowych.

Natychmiast po podpisaniu umowy zespół ekspertów przystąpił do wytężonej pracy. Wprowadzane według ściśle określonego harmonogramu zmiany zawsze były z nami konsultowane i szybko przyniosły efekt w postaci wysokich pozycji naszej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Jednak to nie tylko pozycje w prestiżowej pierwszej dziesiątce świadczą o jakości usług firmy. To także bardzo dobry kontakt, regularne raporty z postępu prac, jak i nieustanne wsparcie wiedzą i doświadczeniem z obszaru marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Rezultaty pracy zespołu Sunrise System jednoznacznie przełożyły się na wzrost zainteresowania świadczonymi przez nas usługami, dzięki czemu Your Nanny ma szansę na ugruntowanie swojej pozycji na rynku oraz stopniowy rozwój. Pozycjonowanie okazało się dla nas prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Nie mamy żadnych wątpliwości, iż to właśnie działania naszego partnera pozwoliły w sposób naturalny zainteresować bardzo szerokie grono Klientów naszą działalnością.

Doceniając wysiłek włożony w promocję witryny internetowej www.yournanny.pl, pragniemy polecić Sunrise System z Poznania, jako firmę skuteczną, z którą współpraca przynosi wymierne korzyści biznesowe.

Olga Nowak
Właściciel OLGA NOWAK AGENCJA POŚREDNIKA YOUR NANNY
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się