61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych, Szkoleń, Coachingu i Psychoterapii „EMPIRIA.PL”

Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych, Szkoleń, Coachingu i Psychoterapii „EMPIRIA.PL”

Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych, Szkoleń, Coachingu i Psychoterapii „EMPIRIA.PL” z zadowoleniem obserwuje wyniki i jakość współpracy z ekspertami z obszaru pozycjonowania oraz certyfikowanymi specjalistami Google AdWords, zatrudnionymi przez Sunrise System.

Umowy zostały sfinalizowane pod koniec 2013 roku i były wynikiem krótkich ale owocnych negocjacji, w ramach których zaproponowano nam kilka zestawów fraz kluczowych, przygotowano ocenę ich popularności, a także cenną analizę silnych i słabych aspektów naszych stron internetowych. W rezultacie mieliśmy pełen przegląd dostępnych opcji oraz mogliśmy wybrać tę formę promocji, która przyniosła nam w późniejszym czasie najlepsze efekty.

Podjęte przez Sunrise System prace, wprowadzane zmiany optymalizacyjne oraz konsekwentnie realizowana strategia pozycjonowania w stosunkowo krótkim czasie zaowocowała osiągnięciem bardzo dobrych rezultatów. Pomimo wysokiej konkurencyjności fraz kluczowych, wybranych do promocji w naturalnych wynikach wyszukiwania, nasze witryny wyświetlają się w top 10, wliczając w to prestiżowe miejsce 1.

Nasza obecność w płatnych wynikach wyszukiwania pomnożyła jeszcze efekty kampanii promocyjnej, zwiększając dodatkowo wartościowy ruch na naszych witrynach internetowych. Szybko znalazło to odzwierciedlenie w ilości osób zainteresowanych skorzystaniem z naszej pomocy.

Specjaliści z Poznania spełnili nasze oczekiwania względem promocji w naturalnych wynikach wyszukiwania oraz kampanii AdWords i osiągnęli sukces tam, gdzie inne firmy zawiodły. W naszej opinii jest to dowód, iż Sunrise System jest rzetelnym, przyjaznym Klientowi partnerem biznesowym.Doceniamy także pracowników firmy i ich naturalny sposób komunikacji, bez posługiwania się sztucznymi i nachalnymi zabiegami marketingowymi, jakże popularnymi w wielu firmach i korporacjach oferujących sprzedaż usług i produktów. Pracownicy troszczą się o nasz komfort, jednocześnie nie przyjmując formy nachalności i „sprzedaży za wszelką cenę”.

Pracownicy są otwarci na nasze uwagi i oczekiwania.

Za wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i talent chcemy docenić także Panią Karolinę Owsianiak (doradcę klienta).

Polecamy innym firmom i liczymy na utrzymanie poziomu wykonywanych usług oraz zaangażowanie w usługę, którą Państwo dla nas świadczycie.

Anna Miżowska
Dyrektor Ogólnopolskiego Instytutu Badań Psychologicznych, Szkoleń, Coachingu i Psychoterapii „EMPIRIA.PL”
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się