61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Oficyna97

Oficyna97

Oficyna 97 to firma projektowo produkcyjna, zatrudniająca zespół kreatywnych i doświadczonych, pracowników.. Naszą promocję oparliśmy na konkretach, na atutach firmy, a pomogła nam w tym Spółka Sunrise System, która przygotowała dla nas strategię promocji w wyszukiwarkach - pozycjonowanie serwisu według słów kluczowych wpisywanych przez potencjalnych klientów.

Zgodnie z obietnicą, specjalista zajmujący się marketingiem przygotował badanie naszego serwisu, które pozwoliło znaleźć pewne błędy. Następnie przygotował listę wyrażeń i zlecił pozycjonerowi optymalizację naszej witryny zgodnie ze standardami wyszukiwarek i pod kątem algorytmów oraz robotów sieciowych. My otrzymywaliśmy comiesięczny raport z czynności podejmowanych przez Sunrise System i obserwowaliśmy realny wzrost pozycji strony w wyszukiwarkach.

Skutek pozycjonowania naszej strony przez Sunrise System? Pierwsza strona wyników wyszukiwania, pierwsza dziesiątka. Pierwsza liga firm z naszej branży. Odkąd jesteśmy popularni w wyszukiwarkach, możemy cieszyć się wizerunkiem naprawdę konkurencyjnej firmy.

Andrzej Skoczylas
Współwłaściciel firmy Oficyna97 s.c.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się