61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

"NELL" IWONA BARTOSZ

Sklep internetowy oparty o platformę ShopGold.

Pragniemy zarekomendować firmę Sunrise System jako wiarygodnego partnera w biznesie, nastawionego na sukces swoich Klientów w reklamie internetowej. Nawiązaliśmy współpracę w 2010 roku w ramach marketingu efektywnościowego. Specjaliści Sunrise System doradzili nam rozwiązanie dostosowane do naszych oczekiwań i możliwości.

W ramach świadczeń zespół ekspertów prowadził prace z zakresu pozycjonowania i optymalizacji strony www, kampanii linków sponsorowanych, przygotowywania treści zgodnych z zasadami SEO. Synergia działań na wielu płaszczyznach poprawiła atrakcyjność naszej strony firmowej oraz samej oferty. Witryna firmy NELL już po dwóch miesiącach znalazła się na wysokich pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania, a w przypadku strategicznych wyrażeń kluczowych – w pierwszej trójce. Rzetelnie prowadzona kampania AdWords zwiększyła liczbę odwiedzin strony. Wskazówki techniczne ekspertów Sunrise System pomogły poprawić funkcjonalność witryny i uczyniły ją przyjemniejszą w odbiorze.

Bardzo dobre wyniki, realne korzyści oraz fachowa wiedza specjalistów sprawiły, że współpraca z Sunrise System przebiegała pomyślnie. Te czynniki wpłynęły na naszą pozytywną opinię o firmie.

Iwona Bartosz
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się