61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Natural Expert

Natural Expert

Sklep internetowy oparty o platformę ShopGold.

W 2019 roku zdecydowaliśmy się wzmożyć nasze działania online! Poza przebudową sklepu przy której postawiliśmy na platformę shopGold, podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy w zakresie pozycjonowania z Sunrise System. W obu przypadkach wybór oceniamy jako trafny!

Pierwsze efekty współpracy z Sunrise System pojawiły się już po 4 miesiącach. Po 2 latach średnia miesięczna liczba wyświetleń strony wynosi ponad 120 tys., a średnia miesięczna liczba odwiedzających ją internautów to ponad 2 tys. Poza wzrostem widoczności do ponad 5 tys. wyrażeń kluczowych, poprawiła się także ich średnia pozycja o 12 miejsc – czyli ponad 1 stronę wyników wyszukiwania! Ponadto jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi reprezentowanego przez specjalistów Sunrise System: począwszy od kontaktu z Handlowcem, po kontakt z dedykowanym Doradcą oraz Pozycjonerem.

Kamil Chojnowski
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się