61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

NATUR STEFAN RUSZKOWSKI

NATUR STEFAN RUSZKOWSKI

Marka NATUR buduje swój prestiż od 1989 roku. Promuje wysoką jakość i klasyczny styl w męskiej garderobie. Jako producent odzieży dla Panów oferuje casualowe rozwiązania z nutą elegancji. Wszystkie ubrania sygnowane nazwą NATUR szyte są przez doświadczony krawców w Polsce. W efekcie powstają produkty z klasą.

Świadomi wysokiej jakości własnych wyrobów oraz doświadczeni wcześniejszymi działaniami reklamowymi postanowiliśmy znaleźć rozwiązanie, które pozwoli nam dotrzeć do pożądanej grupy docelowej. Zależało nam na konkretnej grupie odbiorców oraz konkretnych efektach działań. Po uważnym prześledzeniu oferty dostępnej na rynku usług reklamowych w Internecie zdecydowaliśmy się na współpracę z poznańskim liderem w branży pozycjonowania - Sunrise System.

Na wstępie współpracy zdecydowaliśmy się na zlecenie usługi pozycjonowania na kilka fraz. Chcieliśmy sprawdzić, czy ta forma reklamy jest zbieżna z naszym interesem oraz w jaki sposób nasz partner będzie wywiązywał się z obowiązków. Rezultaty tej próby okazały się bardzo pozytywne. Zaledwie po miesiącu na wszystkich wyrażeniach kluczowych nasza witryna wyświetlała się w pierwszych dwudziestu naturalnych wynikach wyszukiwania, by wkrótce osiągnąć topową dziesiątkę. Niepokojące nas wahania pozycji zostały w krótkim czasie opanowane, a ich przyczyny wyjaśniono nam w sposób zrozumiały i przystępny. Pozwoliło nam to zrozumieć konieczność ogromnej elastyczności i wprowadzania zmian, aby uczynić stronę przyjazną wyszukiwarce Google.

Z uwagi na charakter prowadzonej działalności istotne znaczenie miała dla nas możliwość sezonowej wymiany fraz. Nie mieliśmy żadnych trudności w zakresie zamiany niektórych wyrażeń kluczowych w ramach realizowanej umowy. Dobre rezultaty pozycjonowania, rzetelna informacja oraz chęć rozbudowy działalności o sklep internetowy zachęciły nas do poszerzenia zakresu współpracy o promocję internetową za pośrednictwem Google AdWords.

Kampanie linków sponsorowanych dobrze wpisywały się w nasze priorytetowe założenia. Pozwoliły nam dotrzeć do użytkowników faktycznie zainteresowanych naszą ofertą. Działające na zasadzie synergii strategie w obszarze Google AdWords i pozycjonowania uczyniły markę NATUR zauważalną w Internecie.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Sunrise System jako partnera w promocji marki w Internecie. Dowodem na prawdziwość naszej opinii jest przedłużenie współpracy w ramach zaproponowanego nam pakietu SEM oraz zwiększenie ilości promowanych fraz.

Decyzję o kontynuacji współpracy podjęliśmy w oparciu o działania ze strony specjalistów poznańskiej firmy. Ich zaangażowanie, cierpliwość oraz wiedza były dla nas nieocenioną pomocą. O każdym działaniu byliśmy rzetelnie informowani, a każde wątpliwości szybko rozwiewano.

Stefan Ruszkowski
Współwłaściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się