61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Natur-Drew

Natur-Drew

Sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop.

Firma Natur-Drew to obecnie szeroko rozpoznawany producent mebli drewnianych. Popularność zyskaliśmy dzięki inwestycji w wysoką jakość wyrobów oraz współpracy z firmą Sunrise System w zakresie pozycjonowania pakietowego. Promocja strony internetowej naszej marki w Sieci zwiększyła zainteresowanie ofertą. Aktualna pierwsza pozycja naszej domeny w naturalnych wynikach wyszukiwania dla większości fraz to większa widoczność i większe zyski.

Z firmą Sunrise System współpracujemy niedługo, ale już dała nam się poznać jako profesjonalna i zaangażowana w sukces swojego Klienta. Nasza strona internetowa osiągnęła wysokie pozycje w wynikach organicznych już po trzech miesiącach współpracy. Działania prowadzone przez zespół Sunrise System były dostosowane do bieżących potrzeb i poprawiły użyteczność serwisu pod kątem technicznym i merytorycznym.

Stała konsultacja z ekspertami z zakresu pozycjonowania i copywritingu, wzorowa obsługa klienta oraz cenne wskazówki techniczne były dla nas ważne we współpracy. Ponadto efekty promocji w Internecie przełoży się na realne zyski. Te czynniki zadecydowały o naszej pełnej satysfakcji z usługi pozycjonowania pakietowego i wystawieniu pozytywnej opinii firmie Sunrise System.

Kamil Kiklica
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się