61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

MYDERM LABORATORIES

MYDERM LABORATORIES

Firma MyDerm od 2014 roku zajmuje się dystrybucją wszelkiego rodzaju preparatów wykorzystywanych przy zabiegach w medycynie estetycznej. Nasza oferta zawiera wysokiej klasy produkty, m.in. nici PDO, PLLA i PLACL, kwasy hialuronowe, a także wszelkiego rodzaju artykuły i narzędzia niezbędne do wyposażenia gabinetu medycyny estetycznej.

Ostatnie lata przyniosły znaczny wzrost zainteresowania naszą branżą wśród klientów. Chcąc być krok przed konkurencją zdecydowaliśmy się podjąć działania promujące nasz sklep internetowy w sieci.

Z tego powodu w czerwcu 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z Sunrise System. Głównym celem była poprawa widoczności sklepu w wyszukiwarce Google i dotarcie do nowych Klientów. Po dokładnym przeanalizowaniu naszych potrzeb wraz z naszym doradcą zdecydowaliśmy się na usługę pozycjonowania SEO Cloud w połączeniu z kampanią Google Ads. W efekcie nasza strona wyświetla się i jest odwiedzana niemal trzy razy częściej, a ilość wyrażeń kluczowych w TOP 10 to aż 340!

Bardzo cenimy sobie współpracę z Sunrise System, szczególnie doceniając profesjonalizm i rzeczową obsługę Klienta.

Michał Bat
Członek Zarządu
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się