61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

musikschulemaestro

musikschulemaestro

Szkoła muzyczna Musikschule Maestro prowadzi lekcje gry na czterech instrumentach oraz zajęcia śpiewu na terenie Niemiec. Chcąc dotrzeć z naszą ofertą do każdego pasjonata muzyki, podjęliśmy kroki w kierunku promocji w Internecie. Zdecydowaliśmy się na usługi specjalistów z firmy Sunrise System, którzy w swojej pracy podobnie jak my kierują się profesjonalizmem, jak również indywidualnym podejściem do klienta.

Przez dwa lata współpracy osiągnęliśmy topowe pozycje na kluczowe dla nas frazy oraz wzrost widoczności strony o ok. 100% i kliknięć o ok. 30%. Nie mamy żadnych wątpliwości, że z pomocą Sunrise System nasza muzyka będzie grana przez wszystkich, którzy chcą ją tworzyć – dlatego, na podstawie własnych doświadczeń, serdecznie polecamy ją wszystkim firmom usługowym działającym poza granicami Polski.

Mateusz Czech
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się