61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

MRUGOWSKI AUTO KOMPLEKSOWA OBSŁUGA POJAZDÓW

MRUGOWSKI AUTO KOMPLEKSOWA OBSŁUGA POJAZDÓW

Firma Sunrise System jest naszym stałym partnerem w zakresie usług internetowych od 2012 roku. Zdecydowaliśmy się na wybór tej marki na podstawie polecenia. Współpracujące z nami przedsiębiorstwo pozytywnie zaopiniowało realizowane dla niego usługi przez Sunrise System.

W ramach zrealizowanych świadczeń specjaliści w zakresie pozycjonowania i copywritingu:

- przygotowali wartościowe merytorycznie treści,

- usunęli duplikaty tekstów,

- zoptymalizowali sekcję head i podstrony witryny pod wybrane frazy kluczowe,

- utworzyli wizytówkę w usłudze Google Moja Firma.

Na działania ekspertów Sunrise System złożył się także szereg innych prac, które w efekcie doprowadziły do wzrostu popularności naszej witryny. Firmowa strona internetowa stała się przyjazna dla wyszukiwarek oraz dla odbiorców. Po pierwszych dwóch miesiącach przełożyło się to na pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania. Obecnie na większości fraz kluczowych nasza witryna wyświetla się w pierwszej trójce. Było to podstawą do rozszerzenia współpracy w ramach Pakietu Mobile Site.

Dzięki zaangażowaniu pracowników, wzorowej obsłudze klienta oraz szybkiej reakcji na zmiany po stronie Sunrise System nasza firma silnie zaznaczyła swoją obecność w Internecie. Marka Mrugowski Auto stała się bardziej rozpoznawalna wśród klientów województwa kujawsko-pomorskiego. Bazując na tych rezultatach możemy z pełnym przekonaniem rekomendować Sunrise System jako kompetentnego wykonawcę usług internetowych.

Jacek Zglenicki
Kierownik Oddziału
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się