61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Mo-bruk S.A.

Mo-bruk S.A.

Sunrise System sp. z o.o. zapewniła kompleksową obsługę kampanii promocyjnej naszego serwisu internetowego. Firma Mo-BRUK S.A. zdecydowała się skorzystać z najbardziej efektywnej naszym zdaniem usługi – kampanii Performance Marketing. Naszym nadrzędnym celem było zwiększenie liczby odwiedzin naszego serwisu internetowego, a przez to promocja naszej marki i dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców.

Kompleksowość obsługi przez pracowników Sunrise System zasługuje na najwyższe uznanie. Działania podjęte przez certyfikowanych ekspertów Sunrise System miały charakter wielotorowy. Optymalizacja naszego serwisu oraz aktywna promocja poprzez m.in. reklamę kontekstową czy też akcje promocyjne w mediach społecznościowych okazały się niezwykle skuteczne w zwiększaniu zainteresowania klientów naszą stroną. Dzięki tzw. efektowi synergii zaobserwowaliśmy znaczący wzrost ruchu na naszej stronie internetowej. Przekłada się to oczywiście na zwiększenie rozpoznawalności naszej marki oraz na wzrost obrotów firmy.

Nie bez znaczenia jest dla Mo-BRUK S.A. bezpieczeństwo naszej współpracy. Stałe raporty dają nam wgląd w działania naszego partnera, a ustalony budżet pozwala kontrolować wydatki związane z promocją w Internecie. Bardzo korzystna jest również przejrzysta metoda rozliczeń, czyli wnoszenie opłat za osiągnięcie konkretnych celów. Mamy dzięki temu pewność, iż Sunrise System dołoży wszelkich starań, aby liczba odwiedzin naszego serwisu stale rosła.

Wzrost prestiżu i liczby klientów firmy Mo-BRUK S.A. to efekt działań naszego partnera. Wszystkim przedsiębiorstwom oczekującym tego samego polecamy Sunrise System sp. z o.o.

Wiktor Mokrzycki
Wiceprezes Zarządu ds. Marketingu i Komunikacji Mo-bruk S.A.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się