61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

„Mill” Marta Jędrzejewska

„Mill” Marta Jędrzejewska

Nasza firma zleca kampanie informacyjne oraz pozycjonowanie strony WWW w Internecie już ponad 10 lat. Z uwagi na to mamy dość bogate doświadczenie ze współpracy z różnymi firmami świadczącymi tego rodzaju usługi — niestety są to po części fatalne doświadczenia wynikające z nieuczciwości firm działających w tej branży.

Z przyjemnością mogę stwierdzić, że współpraca z firmą Sunrise System otworzyła dla nas zupełnie nowy rozdział „istnienia w sieci". Szczególnie wysoko cenimy sobie fachowe doradztwo oraz szybki, sprawny przepływ informacji. Zawsze możemy zwrócić się z prośbą o wyjaśnienie wątpliwości do naszego opiekuna i zostanie nam poświęcone tyle czasu, ile będziemy sobie życzyli.

Udostępniono nam także szereg informacji oraz narzędzie do oceny skuteczności naszej reklamy w Internecie, a co najważniejsze — nauczono nas z tej całej wiedzy korzystać. Skutkiem tego oszczędzamy obecnie niebagatelne środki, które wydawaliśmy do tej pory na reklamę internetową kierując się głównie intuicją. Teraz dopiero wiemy, jak wiele razy udało nam się wyrzucić pieniądze w błoto, ponieważ nie potrafiliśmy ocenić efektów tych inwestycji.

Jestem przekonana, że nasza firma związała się z firmą Sunrise System na długie lata współpracy równie owocnej, jak do tej pory.

Marta Jędrzejewska
Właściciel Mill Marta Jędrzejewska
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się