61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Metropolia-Satini Spółka Cywilna Rafał Łucki, Aneta Łucka

Metropolia-Satini Spółka Cywilna Rafał Łucki, Aneta Łucka

Promocję serwisu www.satini.com.pl powierzyłem firmie Sunrise System Sp. z o.o. w październiku 2011 roku, w ramach Pakietu SEM Menedżer. Ta nowa, trzymiesięczna usługa była dla mnie idealnym rozwiązaniem, które dało mi możliwość sprawdzenia skuteczności podejmowanych działań, bez konieczności podpisywania długotrwałej umowy.

Od samego początku specjaliści z Sunrise System Sp. z o.o. wykazali się nie tylko profesjonalizmem, ale również dużym zaangażowaniem. Podejmowali liczne inicjatywy, dzięki którym promocja mojego serwisu przyniosła efekt pod postacią dużej liczby odwiedzin. Doceniłem również fachowe doradztwo osób zajmujących się moją stroną: opiekuna SEM, Certyfikowanego Specjalisty Google AdWords oraz pozycjonera pakietu, których sugestie okazały się kluczowe dla sukcesu całej promocji.

Szybko zauważyłem efekty z pozycjonowania oraz kampanii linków sponsorowanych. Zachęcony profesjonalizmem i rzetelnością pracowników, a także elastyczną ofertą, podjąłem decyzję o przedłużeniu, a nawet poszerzeniu współpracy. Usługi świadczone przez firmę Sunrise System Sp. z o.o. oceniam bardzo dobrze i szczerze polecam je wszystkim, którzy upatrują w reklamie internetowej szansę na rozwój swojej działalności.

Rafał Łucki
Dyrektor ds. marketingu Metropolia-Satini Spółka Cywilna Rafał Łucki, Aneta Łucka
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się