Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

meditech

meditech

Meditech jest firmą o kilkunastoletnim doświadczeniu w zaopatrywaniu rynku w akcesoria i odczynniki chemiczne. Współpracujemy z najlepszymi producentami, co pozwala nam dostarczać naszym klientom wyspecjalizowany sprzęt najwyższej jakości. Ofertę budujemy na podstawie analiz rynku - wiemy, co się dzieje w branży i czego oczekują od nas odbiorcy. Dla wzmocnienia tej komunikacji zadbaliśmy o widoczność naszej strony www - zainwestowaliśmy w pozycjonowanie.

Strategia zaproponowana przez specjalistę z Sunrise System okazała się trafnym sposobem na dotarcie do odbiorców naszych produktów. Pierwsze miesiące pozycjonowania oznaczały płatność kilku złotych - nie odczuwaliśmy więc żadnych kosztów, a nasza strona została poddana zabiegom optymalizacyjnym, dzięki którym jest wyżej w wynikach wyszukiwania. Na etapie normalnych płatności dostajemy faktury opiewające wyłącznie ceny za efekty pozycjonowania - za pozycję w pierwszej dziesiątce.

System prefinansowania wydatków - okres "złotówkowy" - w połączeniu z profesjonalną pracą pozycjonera i copywriterów oraz bardzo dobrym obiegiem informacji to atuty Sunrise System - polecamy pozycjonowanie wszystkim przedsiębiorcom. Klienci szukają nas przecież w Sieci.

Izabela Kosko
Prezes MEDITECH Sp. z o.o.
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się