61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Medicshop.pl

Medicshop.pl

Sklep internetowy oparty o platformę Sky-Shop.pl.

Sklep internetowy medicshop.pl zajmuje się sprzedażą Internetową sprzętu medycznego. Osiągaliśmy zadowalającą konwersję, dzięki reklamie Google Ads, dlatego początkowo nie byliśmy przekonani, czy usługi z zakresu pozycjonowania strony są warte inwestycji. Nasze zdanie zmienił Pan Jakub Truszkowski – specjalista z firmy Sunrise System.

Na nawiązanie współpracy, zdecydowaliśmy się w połowie 2019 roku i była to trafiona inwestycja! W zaledwie rok, nasza widoczność w sieci wzrosła o ok. 65%, co potwierdzają nie tylko comiesięczne raporty Google Search Console, ale również odczuwalnie zwiększone zainteresowanie Klientów naszą ofertą.

Firma Sunrise System to profesjonalny wykonawca usług marketingu internetowego, którego z pełną odpowiedzialnością polecamy innym przedsiębiorcom.

Michał Błasiak
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się