61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

maxmetal.pl

maxmetal.pl

W firmie Max Metal zajmujemy się wszechstronną obróbką metali i tworzyw sztucznych. Praca ta wymaga wyjątkowej precyzji i dokładności. Tego samego oczekiwaliśmy od agencji, która miała nam pomóc zwiększyć widoczność w sieci. Zdecydowaliśmy się na Sunrise System- firmę, która łączy kilkunastoletnie doświadczenie w branży SEO z pasją do marketingu internetowego.

Współpracujemy w oparciu o usługę Google Ads, którą regularnie utrzymujemy od grudnia 2019 roku. Kampania jest prowadzona pod przewodnictwem certyfikowanego specjalisty Google. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałego kontaktu i profesjonalnej obsługi.

Naszym celem był wzrost sprzedaży i zainteresowania wokół naszych usług. Współpraca z firmą Sunrise System pokazała, że jest to możliwe do zrealizowania zarówno skutecznie jak i szybko! Z zadowoleniem stwierdzamy, że nastąpił wzrost liczby zamówień, a koszt konwersji został obniżony.

Wierzymy, że dla najlepszego efektu biznesowego, warto powierzyć stery specjalistom.

Joanna Kaczmarek
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się