61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Max Berger Aviation Maciej Kowalczyk

Max Berger Aviation Maciej Kowalczyk

Od ponad 4 lat mamy przyjemność współpracować z Sunrise System w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej.Na początkowym etapie zdecydowaliśmy się na promocję kilku prestiżowych fraz kluczowych w branży wynajmu samolotów i helikopterów w naturalnych wynikach wyszukiwania. Naszym oczekiwaniem względem Sunrise System było szybkie i efektywne osiągnięcie najwyższych pozycji dla wszystkich wybranych słów.

Już kilka tygodni współpracy przyniosło stronie www.callandfly.pl czołową dziesiątkę wyników wyszukiwania, a dalsze działania przyniosły stabilizację, a następnie stopniowy wzrost osiągniętych pozycji. Planowo prowadzone prace oraz zaangażowanie opiekuna naszej witryny przyniosły w długofalowej perspektywie znakomity wynik – na wszystkie pozycjonowane frazy kluczowe wyświetlamy się obecnie na 1 lub 2 miejscu w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Równolegle zdecydowaliśmy się na wybór kampanii Google AdWords, prowadzonej przez specjalistę Sunrise System. Uzyskana dzięki niej zwiększona widoczność witryny internetowej Call&Fly na pierwszej stronie wyników wyszukiwania szybko przełożyła się na wzrost ruchu i liczby zapytań kierowanych przez potencjalnych Klientów, a także zyski wizerunkowe.

Pragniemy również podkreślić regularny kontakt ze strony dedykowanego opiekuna Sunrise System, który był do naszej dyspozycji we wszelkich kwestiach związanych z umową, rezultatami prowadzonych działań, zmianami na stronie i innymi sprawami dotyczącymi promocji w wyszukiwarkach internetowych.

Osiągnięte efekty oraz poziom wzajemnych kontaktów pozwala firmie Call&Fly zarekomendować usługi Sunrise System innym firmom, oczekującym profesjonalnego wsparcia z zakresu marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

pil. Maciej Kowalczyk
Dyrektor ds. operacji lotniczych
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się