61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Masiv

Masiv

Sklep internetowy oparty o platformę Quick.CMS.

Z perspektywy prawie 10 lat współpracy, rekomendujemy usługi świadczone przez firmę Sunrise System. Dzięki wypracowanym efektom e-marketingu zyskaliśmy bardzo dochodowy kanał sprzedażowy – sklepy online.

W efekcie sukcesywnie wprowadzanych zmian optymalizacyjnych, aż 80% fraz pozycjonowanych na stronie metdom.pl znajduje się w TOP 5 naturalnych wyników wyszukiwania Google. Wyświetlenia strony polskiekraty.pl wzrosły o ponad 2300%, co przełożyło się na zwiększenie jej odwiedzalności o niemalże 4000%! Liczba fraz, na które jest ona widoczna wzrosła o ponad 1200%, przy jednoczesnym wzroście średniej pozycji o ponad 13 miejsc. W ramach najświeższej współpracy, zawartej rok temu na stronę mocnemeble.pl specjaliści Sunrise System, zwiększyli widoczność o ponad 60% oraz liczbę wejść potencjalnych klientów o prawie 50%.

Grzegorz Piotr Kędziora
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się