61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

masazwdomu.com.pl

masazwdomu.com.pl

Jako masażyście świadczącemu usługi z dojazdem do domu, zależy mi na wygodzie klientów zarówno w zakresie korzystania z moich zabiegów jak i poznawania oferty.

Decydując się na współpracę z agencją marketingową, chciałem zwiększyć widoczność swojej strony w Sieci - tak aby moi klienci łatwiej ją znajdowali. Wybrałem firmę Sunrise System i jak się okazało…była to dobra decyzja! Ilość indeksowanych w Google fraz wzrosła ponad 2-krotnie, co przełożyło się na zwiększenie wyświetleń strony o ponad 1300% oraz wejść o ponad 3700%. We współpracy szczególnie doceniam indywidualne podejście zespołu projektowego, który uwzględniając fakt, iż zależy mi na zwiększeniu kontaktu telefonicznego z witryny, polecił mi skorzystanie z widgetu Contact LEADer - bez dodatkowych kosztów.

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń polecam firmę Sunrise System jako partnera biznesowego, przed którym SEO nie ma żadnych tajemnic!

Marek Manista
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się